Slajd #1 Slajd #2 Slajd #3 Slajd #4 Slajd #5
czwartek, 19 września 2019 r. |
imieniny obchodzą: Konstancja, Leopold
Wybierz kolorystykę:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Biuletyn Informacji Publicznej Gmina i miasto Koziegłowy
Kalendarz
Ankieta

Skąd dowiedział się Pan/Pani o II Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z Kopyta

archiwum ankiet
NSR

Wiosna Kobiet zawitała do Koziegłów

Strona główna » Aktualności » Wiosna Kobiet zawitała do Koziegłów

wielkość tekstu:A | A | A

,,Wiosna Kobiet” już po raz drugi zawitała do Gminy Koziegłowy za sprawą Miejsko Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach. Wydarzenie rozpoczęło się w środowe popołudnie – 9 marca, a zakończyło w piątkowy wieczór – 11 marca. MGOPK w Koziegłowach przygotował różnorodną ofertę dla wszystkich pań z terenu naszej gminy.

Pierwszy dzień imprezy przebiegał pod hasłem ,,Wiosna, Wiosna, Ach To Ty!”. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające obudziły w nas wiosnę. Środa upłynęła pod znakiem czasu dla urody, piękne fryzury i makijaże przyozdobiły nasze panie i wprawiały je w lepsze samopoczucie. Nic przecież tak nie poprawia humoru kobiecie jak nowa fryzura, perfekcyjny makijaż czy relaksacyjny masaż. Wszytko to za sprawą Firm: Iwony Sroka z Salonu Fryzjerskiego Duet z Myszkowa, Perfumerii Douglas z Poczesnej, Studia Urody ,,Kamea” z Koziegłów, Salonu Kosmetycznego Ewy Green z Myszkowa oraz Anny Kurzak www.pieknesukienki.pl.

Czwartek 10 marca przebiegał pod hasłem ,,Rozkwitam Na Wiosnę”. Przygotowane atrakcje trwały od godziny 16 do 20. Tego dnia w Gallery Promo Arte Centrum Dietetyczne Natura House z Myszkowa przygotowało prezentację, z której mogliśmy się dowiedzieć jak zdrowo i prawidło się odżywiać. Każda z pań mogła dodatkowo skorzystać z porad i konsultacji z dietetykiem.

Po prezentacji, zdobytą wiedzę odnośnie zdrowego odżywiania wykorzystaliśmy do zrobienia przepysznych i zdrowych sałatek. Inwencja kulinarna sprawiła, że na stołach pojawiły się kolorowe i zdrowe sałatki, które po krótkiej chwili, nie wiedząc czemu, szybko z nich zniknęły.

Następnym punktem programu były warsztaty malowania na szkle użytkowym, które prowadził instruktor Bartosz Gawlik. Każdy z uczestników miał do dyspozycji specjalne farby i szklane naczynie, które własnoręcznie przyozdabiał, tworząc tym samy niepowtarzalne dzieło. Panie znów wykazały się artystycznym zmysłem, dzięki czemu powstały piękne, kolorowe wzory.

Atrakcjom przygotowanym w piątek 11 marca towarzyszyło hasło ,,Wiosna Jest Kobietą”. Panie tuż przed godziną 18 pojawiły się licznie na sali widowiskowej i z niecierpliwością czekały na występ znanego śląskiego kabareciarza, Krzysztofa Wierzchowskiego. Występ wprawił licznie zgromadzone kobiety w bardzo pozytywny nastrój. Błyskotliwe żarty, świetne poczucie humoru, wokal w humorystycznej aranżacji, rozgrzały publiczność i wprowadziły wspaniałą atmosferę.

Po występie artysty odbyły się kalambury. Dla wszystkich biorących udział w zabawie przygotowano wiele nagród i upominków. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka ufundował dla wszystkich pań przepiękne tulipany na prawdziwą Wiosnę Kobiet.

Wiosna Kobiet zakończyła się późnym wieczorem przy wesołym śpiewie i tańcu. Druga edycja tej wyjątkowej imprezy i jej pozytywny, szeroki odzew ze strony licznie przybyłych pań świadczą o potrzebie kontynuowania tego działania. Z pewnością w przyszłym roku zorganizujemy trzecią edycję. Nasze panie często są zapracowane, poświęcają się rodzinie i pracy, czas spędzony na ,,Wiośnie Kobiet” jest dla nich chwilą wytchnienia, relaksu, rozmowy. Pragniemy, by tego czasu kobiety z naszej gminy miały jak najwięcej.

Jak podkreśla dyrektor MGOPK Renata Garleja, nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji ,,Wiosny Kobiet”.

A są nimi: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Studio Urody Kamea z Koziegłów, Green Studio & Spa z Myszkowa, Restauracja EM z Koziegłów Ewa Wróbel, Salon Fryzjerski DUET z Myszkowa, firma Douglas z Poczesnej, www.pieknesukienki.pl Anna Kurzak, MDPM Artur Mizgała, Delikatesy Centrum z Koziegłów, PH ,,Jola” z Koziegłów Jolanta Błońska, ,,Ula Styl” z Koziegłów Urszula Bryłka, PH ,,Julia” z Koziegłów Agata Kluza, Sklep Mini Market Ewa i Krzysztof Kuwak.

Materiał przygotowany przez MGOPK Koziegłowy


czytano: 1637 razy

źródło: kozieglowy.pl

Strona główna
Gminny System Informacji SMS Koziegłowy
Galeria
Ilość zdjęć: 273
dalej
Realizowane projekty
  • e-Myszkovia. Rozwój elektronicznych usług publicznych oraz nowoczesny samorząd w powiecie ...
   dalej
Topografia sołectw
dalej
Linki
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
 • link
dalej

Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy
42-350 Koziegłowy, Plac Moniuszki 14
Tel.: (34) 314 12 19, Faks:34 314 15 33

Koziegłowy to miasto w woj. śląskim, w powiecie myszkowskim. Gmina Koziegłowy położona jest na krawędzi Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Znajduje się w województwie śląskim i jest częścią powiatu myszkowskiego. Jest drugą, co do wielkości gminą w dawnym województwie częstochowskim i największą gminą powiatu. Sąsiaduje z gminami: Poraj, Żarki, Siewierz, Woźniki, Kamienica Polska oraz z miastem powiatowym Myszków.