Slajd #1 Slajd #2 Slajd #3 Slajd #4 Slajd #5
poniedziałek, 22 października 2018 r. |
imieniny obchodzą: Haliszka, Loda
Wybierz kolorystykę:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Biuletyn Informacji Publicznej Gmina i miasto Koziegłowy
Kalendarz
Ankieta

Skąd dowiedział się Pan/Pani o II Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z Kopyta

archiwum ankiet
NSR

Zespół Usług Komunalnych świętował jubileusz

Strona główna » Aktualności » Zespół Usług Komunalnych świętował jubileusz

wielkość tekstu:A | A | A

,,Dziesięć lat minęło, jak jeden dzień…” - tymi słowami, można by najkrócej podsumować uroczystość, która obyła 6 kwietnia. Tego dnia Zespół Usług Komunalnych w Koziegłowach świętował 10-lecie swojej działalności. Na zaproszenie dyrektora ZUK-u Zbigniewa Polaka w uroczystościach udział wzięli pracownicy firmy,  Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk, Skarbnik Gminy i Miasta Koziegłowy Jadwiga Matyja oraz dyrektorzy jednostek organizacyjnych: Katarzyna Zychowicz (ZEAOS), Agnieszka Kłys (GMOPS) i Renata Garleja (MGOPK). Uroczystość uświetnił występ Andżeliki Krajewskiej, która zaśpiewała znane i lubiane piosenki.

W trakcie gali zostały zaprezentowane zmiany i dokonania jakie zaszły w jednostce w ciągu minionej dekady. Setki wykonanych przyłączy wodociągowych, remonty obiektów użyteczności publicznej, chodników, placów zabaw, dbanie o porządek i przestrzeń publiczną, to tylko część działalności jaką może pochwalić się Zespół Usług Komunalnych, którego pracownicy nierzadko wykonują swoją pracę w trudnych warunkach.

Dziesięć lat to długi okres czasu, w ciągu którego udało się wybudować i oddać do użytku Oczyszczalnię Ścieków w Koziegłowach, doposażyć jednostkę w ciężki sprzęt wykorzystywany w coraz liczniejszych zadaniach. Dzięki działaniom ZUK-u, przygotowano między innymi teren w Gniazdowie, na którym co roku odbywa się Festiwal ,,Z Kopyta”.

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka podkreślał wzorową pracę Zespołu Usług Komunalnych, dziękując tym samym wszystkim za 10 lat owocnej służby na rzecz mieszkańców Gminy Koziegłowy.