Slajd #1 Slajd #2 Slajd #3 Slajd #4 Slajd #5
poniedziałek, 22 października 2018 r. |
imieniny obchodzą: Haliszka, Loda
Wybierz kolorystykę:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Biuletyn Informacji Publicznej Gmina i miasto Koziegłowy
Kalendarz
Ankieta

Skąd dowiedział się Pan/Pani o II Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z Kopyta

archiwum ankiet
NSR

Podpisanie Umów Partnerskich

Strona główna » Aktualności » Podpisanie Umów Partnerskich

wielkość tekstu:A | A | A

W czwartek 17  maja 2018 r. w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy podpisano dwie Umowy Partnerskie między Gminą i Miastem Koziegłowy, a Gminą Siewierz.  

Umowy Partnerskie zawarte między Gminą i Miastem Koziegłowy (Lider Projektu), reprezentowaną przez Burmistrza Jacka Ślęczkę, a Gminą Siewierz (Partner Projektu) reprezentowaną przez Burmistrza Zdzisława Banasia dotyczą realizacji projektów w istotnym obszarze życia społecznego.

Pierwszy projekt pn.  „Budowa kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę na terenie Gmin Koziegłowy i Siewierz celem poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 oraz drugi pn. „Budowy  ogniw fotowoltaicznych i pomp ciepła na terenie Gmin Koziegłowy i Siewierz celem poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 cieszyły się na etapie naboru ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym podjęto działania zmierzające do zawarcia Umów Partnerskich między Gminami, które w znaczący sposób przybliżą oba Samorządy do realizacji celów wymienionych wyżej projektów i pozwolą na poprawę jakości powietrza na terenie obu Gmin.