Strona startowa arrow Ochrona danych osobowych- RODO
Ochrona danych osobowych - RODO Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Adam Skrobarczyk   
25.05.2018.

Stosując się do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż

1.       Administratorem Państwa danych osobowych jest Gminno-Miejski Ośrodek pomocy Społecznej w Koziegłowach z siedzibą przy ul. 3 Maja, 42-350 Koziegłowy.

2.       W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz z wykonywaniem Państwa praw w zakresie ochrony danych osobowych można kontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem poczty elektronicznej:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pod nr telefonu: 888411911.

3.       Zebrane dane są przetwarzane w celu realizacji zadań wynikających z przepisów szczegółowych w zakresie pomocy w obszarze zabezpieczenia społecznego oraz w celu archiwalnym.

4.        Dane konieczne do rozpatrzenia danej sprawy są zbierane i wykorzystywane przez Ośrodek dla prowadzonych postępowań administracyjnych, zmierzających do wydania decyzji administracyjnych, w celu przyznania świadczeń, o które Państwo się ubiegają.

5.       Powyższe dane będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa.

6.       Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Ośrodka w związku z wykonywaniem powierzonego im zadania.

7.       Każdorazowo przekazanie danych realizowane będzie realizowane na podstawie zawieranych przez strony umów powierzenia przetwarzania danych i wyłącznie na polecenie Ośrodka.

8.       Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu odpowiedzialnego za kontrolę przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych.

9.       Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów szczegółowych w zakresie wsparcia, o które Państwo się ubiegają. Konsekwencją odmowy podania danych będzie brak możliwości skorzystania z poszczególnych form wsparcia i pomocy oraz rozpatrzenia danego wniosku.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »