Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolarze Błękitnych Koziegłowy są w wybornej formie

Zawodnicy MGLKS Błękitni Paula Trans Koziegłowy osiągnęli w ostatnich wyścigach przełajowych bardzo dobre wyniki.

W rozegranej 15 października II serii Pucharu Polski rozegranej w Kluczewsku, w kategorii młodzik triumfował Bartosz Oleksiak a w juniorach młodszych na 3. miejscu uplasował się Jakub Musialik. Sandra Skrobarczyk zajęła natomiast w juniorkach młodszych 5. miejsce. Dzień później odbył się w Masłońskiem VII Ogólnopolski Wyścig o Puchar Wójta Gminy Poraj. I tym razem bezkonkurencyjny był Bartosz Oleksiak, rywalom nie dał także szans Jakub Musialik. W kategorii żak wśród chłopców triumfował Oskar Maśka, a wśród dziewcząt Milena Tokarska. Oskar Nowak zajął w tej kategorii 2. miejsce a Małgorzata Jęderko była 6. W juniorkach młodszych jako 3. minęła linię mety Sandra Skrobarczyk. Daniel Sikora zajął w orlikach 4. miejsce, a w kategorii Masters III na 5. zakończył rywalizację Mariusz Kowalczyk.

21 października przełajowcy rywalizowali w Hucisku o Puchar Hotelu Orle Gniazdo. Kolejne sukcesy odnieśli: Jakub Musialik, Bartosz Oleksiak, Oskar Maśka i Milena Tokarska, wygrywając rywalizację w swych kategoriach. W młodzikach 16. miejsce zajął Kacper Gocyła, w juniorach młodszych 17. był Kacper Kot a 20. Kamil Jadowski. W juniorkach młodszych 2. lokatę zajęła Ewa Małek a 3. Sandra Skrobarczyk. W orliczkach na 3. pozycji dojechała do mety Anita Jederko a na 4. Wiktoria Skrobarczyk. W Hucisku rozegrano także Memoriał Andrzeja Wilka. Na 8. miejscu uplasował się w nim Dariusz Flak, a na 18. Jacek Cupiał (obaj Koziegłowy).

Reportaż filmowy z rywalizacji w Pucharze Polski w Kluczewsku obejrzeć można pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=qbkK9_urF90